Těšte se na luxusní doprovodný program!

program

11. 9. 2023

Celovečerní dokument o jedné z nejúspěšnějších českých kapel, večer věnovaný tělesnému i duševnímu zdraví nebo úvodní warm up s marmeládovou soutěží a DJs Coconut. A samozřejmě divoká after party. Tak bude letos vypadat doprovodný program Džemfestu.

Pátek 13. října, Art Club // 18.00, vstupné grátis 

DŽEM UP – MARMELÁDOVÁ CHALLENGE

Přijď se v pátek třináctého nahodit za doprovodu šlapavých rytmů Coconut DJs a zároveň si zasoutěžit o skvělé ceny včetně vstupenek na nejlepší mejdan roku :)


Středa 18. října, kino OKO // 18.30, vstupné: 290 Kč v předprodeji, 390 Kč v den akce 

FESTIVAL ZDRAVÍ

Programová novinka! Poprvé nabídneme besední večer na téma tělesného i duševního zdraví. Tvořit realitu s tebou bude známý kvantový fyzik profesor Jan Rak nebo přední český psycholog Heřman Čadil a další.


Čtvrtek 19. října, kino OKO // 20.00, vstupné: 140 Kč, při předložení vstupenky na hlavní program Džemfestu: 100 Kč

CHINASKI: KAŽDEJ VÍ KULOVÝ

Nebývale otevřený dokument ukazuje, že na pozadí hudebních úspěchů, vyprodaných koncertů, vydání úspěšných alb a desítek rádiových hitů, byly také deprese, hádky, rozpady přátelství. Před projekcí film uvedou tvůrci a členové kapely.


Pátek 20. října, John Bar Club // 23.00, vstupné grátis

AFTER DŽEM

Nestačila ti nálož muziky, drinků a kámošů v kulturáku? Tak doval pokračovat na John Bar, kde ti DJ Lesha bude vyhrávat až do ranních hodin a barová crew tě zavalí skvělými drinky! Na áftrošku přislíbili dorazit účinkující z Džemfestu.