Džemfest zveřejnil program. V hlavní roli Tomáš Klus a písničky Ivana Mládka

program

2. 6. 2024

TISKOVÁ ZPRÁVA - Oblíbený festival Džemfest, který se už 24 let koná v říjnu v Šumperku, zveřejnil letošní program. Na své si přijdou hudební fanoušci každého věku. V nabité nabídce vystoupí zpěvák a herec Tomáš Klus s Cílovou skupinou, úspěšný mladý písničkář Thom Artway a publikum rozveselí také kapela Děda Mládek Illegal Band.

Hlavní program vypukne v pátek 18. října v Domě kultury Šumperk od půl šesté večer. „Třešničkou na dortu bude vystoupení legendární psychedelic rockové formace The Primitives Group, která vznikla v roce 1965. Naopak mladou generaci bude na Džemfestu reprezentovat kapela Pjena z Karlových Varů, která letos vyhrála naši vyhledávací soutěž Radiotalent,“ uvedl za pořadatele Ondřej Polák. 

Džemfest kromě hlavního večera chystá bohatý doprovodný program. „Ten ještě ladíme, ale osobně se těším na filmovou scénu, kde si připomeneme 30 let od premiéry kultovního snímku Pulp Fiction,“ doplnil Ondřej Polák. 

Děti z domovů zažijí svůj první fesťák

Akce bude mít tradičně také charitativní rozměr. Pořadatelé pozvou do Šumperka na celý víkend dvacet dětí z dětských domovů z celé Moravy v rámci „džemfestového“ projektu Můj první fesťák.

Vstupenky na hlavní program jsou již v prodeji na TicketLive.cz. Více informací o festivalu, který je držitelem prestižní Ceny Olomouckého kraje za přínos v oblasti kultury, přinášejí webové stránky www.dzemfest.cz.

Facebook událost ZDE.


Děda Mládek Illegal Band.


Thom Artway.


The Primitives Group.


Pjena.