Hvězdné kapely si udělají na Džemfestu generálku na koncert v O2 aréně

program

1. 6. 2023

V pátek 20. října budou řádit v Šumperku na Džemfestu a o den později v největší tuzemské koncertní hale. Řeč je o kapelách Chinaski a O5 a Radeček, které si letos vybrali organizátoři věhlasného Mejdanu Radia Impuls, aby zahráli ve vyprodané O2 aréně. Obě hitové formace si tak na Džemfestu odehrají generálku na očekávané vystoupení před televizními kamerami v Praze.

V bohatém programu 23. ročníku šumperského Džemfestu dále vystoupí úspěšný zpěvák Marcell s jeho all star kapelou nabitou špičkovými muzikanty, jako je například bývalý bubeník Mandrage Matyáš Vondra nebo přední producent a kytarista Fiedlerski. Na Džemfestu navíc dostanou šanci i talentovaní mladí muzikanti, kteří uspěli ve vyhledávací soutěži Objev roku Radia Haná. Těšte se na absolutního vítěze skupinu The Middle Of The Sandwich.

Hudebně-taneční lahůdka na vás čeká také v samém závěru programu, kdy se poprvé v Šumperku představí svérázné duo DJ Friky & Mr. Dave Trumpeteeri, které patří zejména v Praze mezi nejžádanější klubové interprety.

Jako každý rok i letos nabídneme bohatý doprovodný program včetně filmové scény. Podrobnosti budeme postupně zveřejňovat.

Děti z domovů zažijí Můj první fesťák

Akce bude mít tradičně také charitativní rozměr. Do Šumperka pozveme na celý víkend na třicet dětí z dětských domovů z celé Moravy v rámci „džemfestového“ projektu Můj první fesťák.

Vstupenky na hlavní večer seženete v pokladně DK Šumperk nebo si je můžete objednat pohodlně tady přes náš web.