Začal prodej zajíců v pytli 2024

program

15. 4. 2024

Od teď si můžete objednávat vstupenky na další libový ročník Džemfestu. Nejsladší festival na Moravě i letos nabídne vymazlený program, který vypukne 18. října v Domě kultury Šumperk. Lístky na oblíbenou akci jsou teď k mání s výraznou slevou. Má to ale háček... Program zveřejníme až 1. června, kdy Zajíc v pytli skončí.

Slevová akce pojmenovaná Zajíc v pytli se koná každoročně a její popularita u vás roste. První rok jste si koupili asi dvě stovky vstupenek, vloni už přes pět stovek. Máme upřímnou radost, že si objednáváte lístky půl roku dopředu, aniž byste znali program. Fakt si vážíme takové důvěry!

Vstupenky za speciální cenu 350 korun si můžete nyní objednávat na TicketLive.cz. Po zveřejnění programu 1. června lístky podraží na 499 korun a v den akce se cena zvedne o další stokorunu. Ovšem to už může být pozdě, v den konání festivalu jsou vstupenky zpravidla vyprodané.

Nejen ti z vás, kteří dobře prospívali v matematické olympiádě, si jistě umí spočítat, že díky akci můžete jako parta kamarádů a kamarádek ušetřit na vstupném opravdu hezké peníze, které vám pak zbydou na dodržování pitného režimu během Džemfestu.

A NEZAPOMEŇTE - BUDEME TAM VŠICHNI!