Ulovili jste 512 zajíců

Již tradiční jarní akce na levnější vstupenky měla úspěch. Zajíce v pytli si koupilo něco málo přes pět stovek lidí. Moc vám děkujeme za důvěru a věrnost!

Princip akce ZAJÍC V PYTLI je jednoduchý. Do konce května si mohl každý koupit vstupenku na výhodnou cenu 250 korun, ovšem mělo to háček, nikdo nevěděl, jaký bude program.

512 lidí chce být na Džemfestu, ať bude program jakýkoliv. Někteří z vás si takto kupují vstupenky na Džemfest pravidelně každý rok už od roku 2013! Věřte, že si vážíme takové podpory. Je to pro nás velká radost i závazek, abychom každý rok udělali Džemfest co nejlepší a měli jste i za rok chuť si koupit zajíce :)

Tisková zpráva k akci Zajíc v pytli:

Festival Džemfest zahájil předprodej vstupenek na svůj jubilejní 20. ročník, který se uskuteční 18. října v Domě kultury Šumperk. Lístky na oblíbenou akci jsou k mání za poloviční cenu. Má to ale háček. Pořadatelé nezveřejnili program.

 Akce stylově pojmenovaná Zajíc v pytli se koná každoročně a její popularita u návštěvníků Džemfestu roste. „První rok jsme takto prodali asi dvě stovky vstupenek, vloni už přes pět stovek. Máme upřímnou radost, že lidé nakupují lístky půl roku dopředu, aniž by znali program. Vážíme si takové důvěry,“ uvedl za pořadatele Tomáš Drenka.

Vstupenky za speciální cenu 250 korun si zájemci mohou nyní objednávat na webových stránkách Dzemfest.cz. Po zveřejnění programu 1. června lístky podraží na 399 korun a v den akce se cena zvedne o další stokorunu. Ovšem v den konání Džemfestu jsou vstupenky zpravidla již vyprodané.  
„Díky akci Zajíc v pytli mohou party kamarádů či kamarádek ušetřit na vstupném opravdu hezké peníze, které jim pak zbydou třeba na dodržování pitného režimu během festivalu,“ dodává s úsměvem Tomáš Drenka.