O poslední lístky vypukne marmeládová bitva

Vy, kteří jste se na Džemfest těšili a nekoupili si včas vstupenku, máte stále ještě šanci. O posledních šest lístků vypukne bitva den před akcí v šumperském John Baru.

Jsme vám nesmírně vděční a moc si vážíme toho, že jako každý rok máme několik dnů předem vyprodáno. Vy, kteří jste se na Džemfest těšili a nekoupili si včas vstupenku, máte stále ještě šanci. O posledních šest lístků se strhne bitva den před akcí v šumperském John Baru.

V klubu na Hlavní třídě vypukne 17. října v 19 hodin týmová soutěž v pojídání marmeládových toustů na čas. Zúčastnit se může kdokoliv. Stačí sestavit tým ze tří holek a tří kluků, sníst nejrychleji 20 toustů s džemem a získáte posledních šest vstupenek na Džemfest.

Kromě soutěže se můžete těšit na vystoupení borců DJs COCONUT!

Džemfest pak vyvrcholí hlavním programem v pátek 18. října v Domě kultury Šumperk, a právě tento večer je již beznadějně vyprodaný. Akci si užijete hlavně vy, kdo si rádi zpíváte refrény známých písní. Jako hlavní menu budeme servírovat hitovou kapelu Mandrage či zpěváka Marka Ztraceného. Dáme prostor ale také vynikajícím kapelám z našeho regionu. Představí se vám ostřílená formace Trocha klidu ze Šumperka a pak také aktuální vítěz soutěže Objev radia Haná skupina Kowall Company. 

Džemfest kromě hlavního večírku v pátek 18. října chystá nabitý doprovodný program. Více informací o festivalu, který je držitelem prestižní Ceny Olomouckého kraje za přínos v oblasti kultury, najdete na www.dzemfest.cz.